Національне агентство України з питань державної служби оголосило результати конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» у 2023 році.
У номінації «Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» перше місце здобув Державний заклад післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу».
У рамках конкурсу Академією було презентовано інноваційну педагогічну технологію “Quest’N’Tool”, яку використовують під час проведення навчальних занять. Суть інновації полягає в практичному спрямуванні процесу підвищення кваліфікації та демонстрації механізмів вирішення задач, які виникають в професійній діяльності слухачів Академії, з використанням сучасних методів та інструментів.
Академія фінансового моніторингу є закладом освіти, який здійснює підвищення кваліфікації в сфері запобігання та протидії для представників як публічного, так і приватного секторів, тісно співпрацюючи з органами державної влади з питань підготовки спеціалістів належного рівня.
За свою майже 20-літню історію Академія підвищила кваліфікацію понад 20 тисяч спеціалістів з питань фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Слухачами Академії є відповідальні працівники суб’єктів первинного фінансового моніторингу, працівники, залучені до проведення фінансового моніторингу, а також спеціалісти органів державної влади.
Навчальний процес в Академії нерозривно пов’язаний з практикою, до нього завжди залучаються працівники Державної служби фінансового моніторингу України, Міністерства фінансів України, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, правоохоронних та судових органів, відповідальні працівники суб’єктів первинного фінансового моніторингу, представники громадських організацій, закладів вищої освіти та наукових установ.