Про це вона розповіла у програмі «Регіони у вогні» з Олексієм Буряченком.

За словами радниці, у комунікації правоохоронних органів багато труднощів, зокрема, коли журналісти хочуть швидких відповідей: чому це не відбулося раніше, чи не відкрите кримінальне провадження, чи не оголошена підозра. І тут, констатує вона, важливо пояснювати певні моменти, чому та чи інша людина не сидить, простою мовою.

«Те, що обвинувальний акт направлений до суду, не означає, що уже є вирок. Це ті самі юридичні терміни, які з вашою допомогою, і експертів, і медіа доносяться до суспільства. Це правильні речі для того, щоб суспільство потім не мало розчарування. Тому що вони вже подумали, що справа закінчена, уже має бути вирок, а виявилося, що це тільки ще оголошена підозра і досудове розслідування триває», - розповідає Тетяна Сапьян.

Як вона зазначає, якщо вже говорити про таємницю досудового розслідування, то дуже часто медіа, соцмережі мають інформацію швидше, ніж вона публікується в офіційних джерелах. І особливо з початку повномасштабного вторгнення, додає радниця, ДБР завжди закликає перевіряти інформацію і довіряти офіційним джерелам, інакше можна натрапити на маніпуляцію чи фейк.

«Але це ж нормально? Це життя, це об’єктивна реальність. Хтось отримав інсайд і тільки він відповідає за якість цього інсайду, правильно? А може бути це ІПСО. Тому ви і правильно кажете, що треба саме на офіційні джерела робити свою ставку і верифікувати інформацію», - підкреслює Олексій Буряченко.

Популярні новини зараз

Термінове оновлення для "Резерв+": що треба негайно зробити

Частина пенсіонерів отримає доплати за два місяці: хто в списку

ТЦК зробить безхатьком: ухилянтам загрожує конфіскація майна – що відберуть

Українцям спустошать кишені: за запізнення зі сплатою комуналки нарахують штрафи

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Новохатський розповів, що не так з інформаційною політикою України щодо війни.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, як себе поводити із працівниками ТЦК.