Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

«Ми живемо на золоті, так, це наша земля, це золото. Ми можемо мати сотні мільярдів доларів щорічно, якщо правильно її обробляти, правильно нею володіти і правильно переробляти сировину. Це окрема величезна історія, яку треба для України відкрити», - підкреслює Юлія Тимошенко.

Як зазначає політикиня, тільки її фракція не дала жодного голосу за продаж землі, і це не тому, що вони проти того, щоб українські аграрії володіли землею, ні, бо цей закон взагалі не про це. Вона пояснює, що проти того, аби землею володіли спекулянти, якісь «банки», дивні інвестори, аби землю перетворювали на товар, адже це абсурд і так не робить жодна країна світу.

Загалом же, зазначає гостя програми, у різних країнах різний максимальний обсяг земельного банку в одного власника, від 100 до 500 гектарів, а є країни, де є 5 гектарів максимум. За її словами, якщо взяти всі родючі землі світу і поділити на кількість господарств, які цю землю обробляють, то буде десь приблизно по 4,5 гектарів на одне господарство, тобто у світі панує сімейне фермерство, мале і середнє аграрне виробництво

«Але я зараз не про це, я зараз про те, що за лаштунками війни, за нашою спиною, за спиною військ, які воюють за кожну вулицю, за кожний будинок, за кожне село, у цей час на продаж виставлено 72% території України. Ви уявляєте масштаб цієї безглуздості, я би навіть сказала і злочину?», - підсумовує Юлія Тимошенко.

Популярні новини зараз

"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тарасенко розповіла, чи забезпечує влада умови для повернення українських біженців.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, як відбувається сьогодні робота наших портів.