Нагадаємо, у травні Уряд схвалив Технічний регламент класифікації небезпечності, маркування та пакування хімічної продукції. Документ імплементує відповідні європейські норми та набере чинності вже у листопаді поточного року.

Відтак у рамках зустрічі говорили про:

  • нові правила маркування хімічної продукції;
  • вимоги до рекламування небезпечної хімічної продукції, зокрема щодо обов’язкового надання споживачам інформації про небезпеку;
  • етапи впровадження змін та строки адаптації бізнесу до нововведень.

“Наближаючись до ЄС, Україна впроваджує зовсім нове для себе, європейське регулювання управління хімічною продукцією. Щоб всі інструменти працювали ефективно та бізнес був готовий до змін, важливий діалог з учасниками ринку. Тому Міндовкілля запроваджує регулярні відкриті діалоги з стейкхолдерами. Крім того, спільно з міжнародними експертами плануємо провести відповідні навчання для всіх зацікавлених сторін”, – наголосила Олена Крамаренко.

Під час заходу обговорили також питання реєстрації хімічних речовин, вимоги до якої вже прописані в проєкті Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції. Документ розроблено для імплементації норм європейського регламенту REACH.

Тож продовжуємо працювати над впровадженням в Україні європейського законодавства у сфері хімічної безпеки та управління хімічною продукцією в тісній співпраці з міжнародними партнерами та бізнесом.

Популярні новини зараз

В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту

Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Показати ще